Ваші контакти


Тютюн - табак

Табак для кальяна в Кам'янці-Подільскому купити від різних виробників за доступною ціною. У нас можна обрати різні смаки тютюну, а також взяти кальян в оренду.

Тютюн Buta
"Тютюн Buta"

ціна:65 грн.
на який час?:

Вугілля для кальяну
"Вугілля для кальяну"

ціна: грн.
на який час?:

Табак Самсварил
"Табак Самсварил"

ціна:130 грн.
на який час?:

Тютюн Volcano
"Тютюн Volcano"

ціна:65 грн.
на який час?:

Табак JibiAR
"Табак JibiAR"

ціна:85 грн.
на який час?:

Тютюн табак Fusion
"Тютюн табак Fusion"

ціна:85 грн.
на який час?:

Купити тютюн табак для кальяну в Кам'янці-Подільському

Сьогодні список популярного тютюну для кальяну на ринку представлений найрізноманітнішими фірмами, які створюють якісну продукцію. Кожен користувач вибирає тютюн в індивідуальному порядку. Професіонали і гурмани люблять міксувати зі смаками і пропорціями, підбираючи підходящий варіант. Безумовно, найважливішим критерієм при виборі тютюну для кальяну для вас повинен бути його смак. Весь сенс будь-якого кальяну саме в ароматі і смакових якостях диму. Від цього залежить, наскільки сильним буде задоволення від його куріння. Якщо перед вами стоїть питання, на якому з безлічі смаків зупинитися, не намагайтеся на нього відповісти, не спробувавши 3-5 різних тютюнових сумішей. Кожен виробник використовує свою комбінацію ароматизаторів у виробництві тютюну. Тому суміш зі смаком вишні, наприклад, у Нахла і Альфахер буде помітно відрізнятися. У цих арабських сумішей смак буде більш натуральним, ніж у тютюну американського виробництва. У будь – якому випадку, не варто при першому досвіді куріння кальяну пробувати оригінальні смаки і мікси тютюну, зупиніть свій вибір на класичних, однокомпонентних популярних смаках-яблуко, диня, виноград, персик та інші. У нас Ви можете купити тютюн для кальяну, зокрема досить оригінальні сорти, спробувати які зважитися не кожен, та й знайти їх буде не так просто як популярні аромати. Один з таких сортів-томбак.

По суті, це чистий тютюн, без ароматизаторів, такий тютюн малоприємний за смаком прихильникам класичного ароматного кальяну, яки можна взяти в оренду в Кам'янці-Подільському, тому і не користується особливою популярністю. Ще один оригінальний вид кальянного тютюну-журак. Цей сорт особливо популярний в країнах походження кальяну, але не особливо поширений у нас. До складу суміші входить тютюн, як для томбака, шматочки фруктів і листя. Такий табак максимально натуральний, за що і цінується в арабських країнах.

Табак тютюн для кальяну в місті Кам'янець-Подільський
Табак тютюн для кальяну в місті Кам'янець-Подільський
  • Відвідування і перегляд сайту особам до 18 РОКІВ ЗАБОРОНЕНО! Куріння шкодить вашому здоров'ю!
  • Якщо ви пошкодили частину кальяну ?
    Нижче ви знайдете вартість, яку необхідно відшкодувати:
  • Колба - 800 грн., Шахта - 500 грн., Шланг - 300 грн.
  • Чаша глиняна - 90 грн., Щипці - 120 грн., Калауд - 220 грн.